MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI

ul. gen. J. Bema 23/29 87-100 Toruń

tel. (56) 622 67 00 / (56) 622 67 03

fax. (56) 622 67 05

Godziny otwarcia :od 8.00 do 16.00

Kontakt z kierownikami obiektów w godzinach urzędowania w dni powszednie w godzinach 8.00-16.00

Dyrektor Aleksander Dybiński tel.(56) 622-67-00
Sekretariat/Przetargi Agata Jagielska tel.(56) 622-67-00 (wew.10)
fax (56) 622-67-05
email: sekretariat@mosir.torun.pl
agata.jagielska@mosir.torun.pl
Z-ca Dyrektora ds. technicznych Maciej Ottka tel.(56) 622-67-00 (wew. 12)
kom. 604-105-576 email: maciej.ottka@mosir.torun.pl 
Księgowość Iwona Wiercińska
Maria Beutler
tel.(56) 622-67-00 (wew. 27)
email: 
ksiegowosc@mosir.torun.pl
Kadry i Płace Monika Tometczak  tel. (56) 622-67-00 (wew. 14) 
Inwestycje i Nieruchomości Małgorzata Sulik
Mirosław Jur Batorski
email: malgorzata.sulik@mosir.torun.pl
tel.(56) 622-67-00 (wew. 29)
email: m.batorski@mosir.torun.pl
Marketing

osoba odpowiedzialna za kontakt z mediami
Marek Osowski tel.(56) 622-67-00 (wew. 44)
kom. 795-174-926
email: marek.osowski@mosir.torun.p
marketing@mosir.torun.pl
Marketing Edyta Sositko tel.(56) 622-67-00 (wew. 44)
kom. 698-695-579
email: edyta.sositko@mosir.torun.pl
marketing@mosir.torun.pl
Marketing Sport Niepełnosprawnych Seweryn Smorga tel.(56) 622-67-00 (wew. 13)
kom. 606-612-583
email: seweryn.smorga@mosir.torun.pl
marketing@mosir.torun.pl
Obiekty  
LODOWISKO TOR-TOR ul. Bema 23/29 (56) 622-67-00
STADION MIEJSKI
BOISKO DO HOKEJA NA TRAWIE BOISKO Z TRAWĄ SYNTETYCZNĄ
Kierownik Mirosław Matecki 606-857-923
ul.Bema 23/29
ul. Szosa Chełmińska 75
tel.(56) 622-67-00 (wew. 30)
email: stadion@mosir.torun.pl
CENTRUM SPORTU I REKREACJI DZIECI I MŁODZIEŻY
BOISKO Z TRAWĄ SYNTETYCZNĄ
BOISKO Z TRAWĄ
NATURALNĄ KORTY TENISOWE
ul. 63 Pułku Piechoty 47-61 
MAF Sp. z o.o.(56) 655-56-98
HOTEL I CAMPING TRAMP
Kierownik Malwina Pachniewska tel. 530-006-767
ul. Kujawska 14 (56) 654-71-87
666-359-924
email: tramp@mosir.torun.pl
CENTRUM SPORTOWO REKREACYJNE
CENTRUM TENISOWE
Kierownik Hanna Filarska tel. 606-804-377

BASENY LETNIE  506-692-927  
Boisko Piłkarskie  Daniel Paprocki 530-222-145
ul. Przy Skarpie 4 (56) 477-91-46
email: korty@mosir.torun.pl
BASENY MINIAQUAPARK
Kierownik Maciej Grzeszczak tel. 606-613-507
ul. Hallera 79 (56) 651-38-56
email: aquapark@mosir.torun.pl
MODERNIZACJA OBIEKT NIECZYNNY 
KRYTA PŁYWALNIA Z HOTELIKIEM
Kierownik Maciej Grzeszczak tel. 606-613-507
ul. Bażyńskich 9/17  (56) 623-36-34
email: plywalnia@mosir.torun.pl
HALA OLIMPIJCZYK
Gospodarz Jacek Szczepanik 606-612-138
ul. Słowackiego 118 (56) 622-89-90
email: olimpijczyk@mosir.torun.pl 
STADION ŻUŻLOWY MOTOARENA
Kierownik Marian Filipiak tel. 795-519-929
W sprawach dotyczących funkcjonowania klubu żużlowego KS Toruń tel. 56 651-80-66
ul. Pera Jonssona 7 (56) 641-02-00
email: marian.filipiak@mosir.torun.pl
Boisko z trawą syntetyczną w Stawie Komtura ul. Przedzamcze aktywnytorun@o2.pl
stowarzyszenie_at@o2.pl
Przystań Toruń
Kierownik Mirosław Berliński 668-696-537
ul. ks J. Popiełuszki  1 A email: przystan@mosir.torun.pl
56-622-88-75
recepcja : 513-803-188 
Baseny Letnie  ul. Szosa Bydgoska 3  519 -808-698 
Hala Tenisowa ul. Chełmińska 75 B recepcja 506-692-927 

 Orliki 2012  

Jacek Olszewski ul. Polna 14a tel. 605-781-443
email: mols2@op.pl 
Andrzej Szpala ul. Przy Skarpie 4 tel. 504-715-479
email: wlokniarztorun@gmail.com 
Marek Osowski ul. 63 Pułku Piechoty tel. 882-568-851 
Piotr Lerch ul. Rydygiera 1-7 tel. 782-438-843
email: Lerch.Piotr@gmail.com 
Przemysław Figurski ul. Bydgoska \ Reja tel. 602-273-543
email: chuteboxe11@wp.pl 
Marcin Klonowski ul. Gagarina 19 tel.531-172-514
email: mklonowski@op.pl 
Joanna Chełczyńska ul. Świętopełka 15-25 tel. 783-998-150
email: pchewka@op.pl 
Marcin Zawadzki ul. Ugory 103-109 tel: 500-137-433