MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI

ul. gen. J. Bema 23/29 87-100 Toruń

tel. (56) 622 67 00 / (56) 622 67 03

fax. (56) 622 67 05

Godziny otwarcia: od 7.30 do 15.30

Kontakt z kierownikami obiektów w godzinach urzędowania w dni powszednie w godzinach 7.30-15.30

STANOWISKO OSOBA KONTAKT
p.o. Dyrektora Marek Osowski


tel. (56) 622-67-00 (wew. 12)


kom. 795-174-926

email: marek.osowski@mosir.torun.pl 

p.o. Zastępcy Dyrektora Edyta Sositko


tel. (56) 622-67-00 (wew. 12)

kom. 698-695-579

email: edyta.sositko@mosir.torun.pl 

Sprawy administracyjne

Emilia Nowak 


tel. (56) 622-67-00
fax. (56) 622-67-05

e-mail: sekretariat@mosir.torun.pl

Zamówienia publiczne Agata Jagielska


tel. (56) 622-67-00

kom. 602-244-128

e-mail: agata.jagielska@mosir.torun.pl

Główna Księgowa Katarzyna Okrucińska


tel. (56) 622-67-00 (wew. 27)

kom. 606-612-574

email: k.okrucinska@mosir.torun.pl

Kadry i Płace Monika Tometczak 

tel. (56) 622-67-00 (wew. 27)

kom. 606-612-228

 email: monika.tometczak@mosir.torun.pl

Księgowość

Monika Trela


tel. (56) 622-67-00 (wew. 14)

email: monika.trela@mosir.torun.pl

Gospodarka nieruchomościami (najmy i dzierżawy)



Małgorzata Sulik



tel. (56) 622-67-00 (wew. 29)

kom. 668-696-536

email: malgorzata.sulik@mosir.torun.pl

Inwestycje i Nieruchomości Mirosław Jur Batorski


tel. (56) 622-67-00 (wew. 29)

email:m.batorski@mosir.torun.pl

Koordynator sprzedaży usług Michał Słoma


tel. (56) 622-67-00 (wew. 44)

kom. 603-510-415

email: michal.sloma@mosir.torun.pl

Reklama, rekreacja i sport niepełnosprawnych

Seweryn Smorga 


 tel. (56) 622-67-00 (wew. 13)

kom. 606-612-583

email: seweryn.smorga@mosir.torun.pl

email: marketing@mosir.torun.pl 



Osoba odpowiedzialna za kontakt z mediami

 

Marek Osowski


tel. (56) 622-67-00 (wew. 12)


kom. 795-174-926

email: marek.osowski@mosir.torun.pl

Obiekty  
OBIEKT ADRES KONTAKT
LODOWISKO TOR-TOR ul. Bema 23/29 (56) 622-67-00
STADION MIEJSKI
BOISKO DO HOKEJA NA TRAWIE BOISKO Z TRAWĄ SYNTETYCZNĄ

ul.Bema 23/29
ul. Szosa Chełmińska 75

tel. (56) 622-67-00 (wew. 30)

Kierownik Mirosław Matecki
kom. 606-857-923
email: stadion@mosir.torun.pl

HOTEL I CAMPING TRAMP
ul. Kujawska 14

tel. (56) 654-71-87

p.o. Kierownika Iwona Budzyńska
kom. 571-293-191

Kierownik Malwina Grzeszczak
kom. 530-006-767

recepcja: 666-359-924
email: tramp@mosir.torun.pl

CENTRUM SPORTOWO REKREACYJNE
CENTRUM TENISOWE
 

ul. Przy Skarpie 4

tel.(56) 477-91-46

Kierownik Jacek Szczepanik
kom. 606-612-138
email: korty@mosir.torun.pl

HALA TENISOWA ul. Szosa Chełmińska 75 B

Kierownik Maciej Piechota

kom. 515-416-048
email: maciej.piechota@mosir.torun.pl
email: halatenisowa@mosir.torun.pl

recepcja: 506-692-927

BASENY LETNIE 

ul. Przy Skarpie 4

ul. Szosa Bydgoska 3

ul. Kujawska 16-18

kom. 515-416-048
BOISKO PIŁKARSKIE
ul. Przy Skarpie 2a

Gospodarz Daniel Paprocki

kom. 530-222-145

MINIAQUAPARK

ul. Hallera 79

tel. (56) 651-38-56

Kierownik Maciej Grzeszczak 
kom. 606-613-507
email: aquapark@mosir.torun.pl

 
 AQUA TORUŃ

 

ul. Bażyńskich 9/17 

tel. (56) 649 46 03

Kierownik Maciej Grzeszczak
kom. 606-613-507

Menadżer Agata Mierzejewska
kom. 604-105-576
email:kontakt@aquatorun.pl

HALA OLIMPIJCZYK

ul. Słowackiego 118 (56) 622-89-90
email: olimpijczyk@mosir.torun.pl 
STADION ŻUŻLOWY MOTOARENA
 
ul. Pera Jonssona 7

tel. (56) 641-02-00

Kierownik Obiektu Marian Filipiak
kom. 795-519-929
email: marian.filipiak@mosir.torun.pl

Przystań Toruń
ul. ks J. Popiełuszki  1 A

tel. 56-622-88-75

recepcja: 513-803-188

Kierownik Mirosław Berliński 668-696-537
email: przystan@mosir.torun.pl

Boisko z trawą syntetyczną w Stawie Komtura

ul. Przedzamcze email:aktywnytorun@o2.pl
email: stowarzyszenie_at@o2.pl
CENTRUM SPORTU I REKREACJI DZIECI I MŁODZIEŻY
BOISKO Z TRAWĄ SYNTETYCZNĄ
BOISKO Z TRAWĄ
NATURALNĄ KORTY TENISOWE
ul. 63 Pułku Piechoty 47-61
MAF Sp. z o.o. (56) 655-56-98

 Orliki 2012  

Jacek Olszewski ul. Polna 14a kom. 605-781-443
email: mols2@op.pl 
Marek Maliszewski ul. Przy Skarpie 4

kom. 792-770-622
email: maliszes@wp.pl

Dorota Jankowska ul. 63 Pułku Piechoty

kom. 882-568-851 

Informacji dotyczących kortów tenisowych udziela 
MAF Sp. z o.o. (56) 655-56-98

Piotr Lerch ul. Rydygiera 1-7 kom. 782-438-843
email: Lerch.Piotr@gmail.com 
Przemysław Figurski ul. Bydgoska \ Reja kom. 602-273-543
email: thorn88@interia.eu
Marcin Klonowski ul. Gagarina 19 kom. 531-172-514
email: mklonowski@op.pl 
Joanna Chełczyńska ul. Świętopełka 15-25 kom. 783-998-150
email: pchewka@op.pl 
Sylwia Zawadzka ul. Ugory 103-109

kom. 500-137-433
email: s.zawad@onet.eu