MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI

ul. gen. J. Bema 23/29 87-100 Toruń

tel. (56) 622 67 00 / (56) 622 67 03

fax. (56) 622 67 05

Godziny otwarcia :od 7.30 do 15.30

Kontakt z kierownikami obiektów w godzinach urzędowania w dni powszednie w godzinach 7.30-15.30

STANOWISKO OSOBA KONTAKT
Dyrektor Aleksander Dybiński

tel.(56) 622-67-00

email:  sekretariat@mosir.torun.pl

 

Z-ca Dyrektora
Marek Osowski tel.(56) 622-67-00 (wew. 12)
kom. 795-174-926
email: marek.osowski@mosir.torun.pl
Sekretariat/Przetargi Agata Jagielska

tel.(56) 622-67-00 (wew.10)

fax. (56) 622 67 05

kom.602-244-128
email: sekretariat@mosir.torun.pl
email:
agata.jagielska@mosir.torun.pl

Księgowość Iwona Wiercińska
tel.(56) 622-67-00 (wew. 27)
email: 
ksiegowosc@mosir.torun.pl
Kadry i Płace Monika Tometczak 

tel. (56) 622-67-00 (wew. 27) 

 email: monika.tometczak@mosir.torun.pl

Inwestycje i Nieruchomości

Małgorzata Sulik


tel.(56) 622-67-00 (wew. 29)

kom. 668-696-536

email: malgorzata.sulik@mosir.torun.pl

Inwestycje i Nieruchomości Mirosław Jur Batorski

tel.(56) 622-67-00 (wew. 29)

email: m.batorski@mosir.torun.pl

Marketing Edyta Sositko

tel.(56) 622-67-00 (wew. 44)

kom. 698-695-579

email: edyta.sositko@mosir.torun.pl

email: marketing@mosir.torun.pl

 

Marketing/ Sport Niepełnosprawnych

Seweryn Smorga 

 tel.(56) 622-67-00 (wew. 13)

kom. 606-612-583

email:seweryn.smorga@mosir.torun.pl

email:marketing@mosir.torun.pl

 

 



Osoba odpowiedzialna za kontakt z mediami

 

Marek Osowski 

tel.(56) 622-67-00 (wew. 12)
kom. 795-174-926

email:marek.osowski@mosir.torun.pl

email:marketing@mosir.torun.pl

Obiekty  
OBIEKT ADRES KONTAKT
LODOWISKO TOR-TOR ul. Bema 23/29 (56) 622-67-00
STADION MIEJSKI
BOISKO DO HOKEJA NA TRAWIE BOISKO Z TRAWĄ SYNTETYCZNĄ

ul.Bema 23/29
ul. Szosa Chełmińska 75

tel.(56) 622-67-00 (wew. 30)

Kierownik Mirosław Matecki

KOM. 606-857-923
email: stadion@mosir.torun.pl

HOTEL I CAMPING TRAMP
ul. Kujawska 14

tel.(56) 654-71-87

p.o. Kierownika Iwona Budzyńska

kom. 571-293-191

Kierownik Malwina Grzeszczak
kom. 530-006-767

recepcja : 666-359-924
email: tramp@mosir.torun.pl

CENTRUM SPORTOWO REKREACYJNE
CENTRUM TENISOWE
 

ul. Przy Skarpie 4

tel.(56) 477-91-46

Kierownik Hanna Filarska

kom. 606-804-377
email: korty@mosir.torun.pl

HALA TENISOWA ul. Szosa Chełmińska 75 B

Kierownik Michał Słoma

kom. 515-416-048

e-mail: michal.sloma@mosir.torun.pl

recepcja 506-692-927

BASENY LETNIE 

ul. Przy Skarpie 4

ul. Szosa Bydgoska 3

ul. Kujawska 16-18

kom. 515-416-048
BOISKO PIŁKARSKIE
ul. Przy Skarpie 2a

Gospodarz Daniel Paprocki

kom. 530-222-145

MINIAQUAPARK

ul. Hallera 79

tel.(56) 651-38-56

Kierownik Maciej Grzeszczak 

kom. 606-613-507
email: aquapark@mosir.torun.pl

 
 AQUA TORUŃ

 

ul. Bażyńskich 9/17 

tel. (56) 649 46 03

Kierownik Maciej Grzeszczak

tel. 606-613-507

Menadżer Agata Mierzejewska

kom.604-105-576

email:  kontakt@aquatorun.pl

HALA OLIMPIJCZYK

ul. Słowackiego 118 (56) 622-89-90
email: olimpijczyk@mosir.torun.pl 
STADION ŻUŻLOWY MOTOARENA
 
ul. Pera Jonssona 7

tel. (56) 641-02-00

Gospodarz Obiektu Marian Filipiak kom.795-519-929
W sprawach dotyczących funkcjonowania klubu żużlowego KS Toruń

tel. 56 651-80-66
email: marian.filipiak@mosir.torun.pl

Przystań Toruń
ul. ks J. Popiełuszki  1 A

tel. 56-622-88-75

recepcja : 513-803-188

Kierownik Mirosław Berliński 668-696-537

email: przystan@mosir.torun.pl

Boisko z trawą syntetyczną w Stawie Komtura

ul. Przedzamcze aktywnytorun@o2.pl
stowarzyszenie_at@o2.pl
CENTRUM SPORTU I REKREACJI DZIECI I MŁODZIEŻY
BOISKO Z TRAWĄ SYNTETYCZNĄ
BOISKO Z TRAWĄ
NATURALNĄ KORTY TENISOWE
ul. 63 Pułku Piechoty 47-61
MAF Sp. z o.o.(56) 655-56-98

 Orliki 2012  

Jacek Olszewski ul. Polna 14a tel. 605-781-443
email: mols2@op.pl 
Andrzej Szpala ul. Przy Skarpie 4 tel. 504-715-479
email: wlokniarztorun@gmail.com 
Dorota Jankowska ul. 63 Pułku Piechoty

tel. 882-568-851 

Informacji dotyczących kortów tenisowych udziela 
MAF Sp. z o.o.(56) 655-56-98

Piotr Lerch ul. Rydygiera 1-7 tel. 782-438-843
email: Lerch.Piotr@gmail.com 
Przemysław Figurski ul. Bydgoska \ Reja tel. 602-273-543
email: thorn88@interia.eu
Marcin Klonowski ul. Gagarina 19 tel.531-172-514
email: mklonowski@op.pl 
Joanna Chełczyńska ul. Świętopełka 15-25 tel. 783-998-150
email: pchewka@op.pl 
Marcin Zawadzki ul. Ugory 103-109 tel: 500-137-433