Skip to main content

Toruń Summer Time

piątek 05.07.2024 14:00

piątek 05.07.2024 17:00

 Toruń Summer Time

Druga edycja wakacyjnej imprezy na basenach letnich w Toruniu. Na Bydgoskim Przedmieściu odbędzie się rekreacyjne wydarzenie pod nazwą „Toruń Summer Time”. Zapraszamy w piątek 5 lipca na obiekt przy ul. Bydgoskiej na terenie Centrum PARK.
O oprawę muzyczną zadbają DJ-e Radia Gra, serwując najpopularniejsze letnie hity. W programie znalazły się: dyskoteka malucha i konkursy dla pływaków. Na zwycięzców poszczególnych dyscyplin będą czekały nagrody, podobnie jak na najlepszych tancerzy, którzy zatańczą macarenę, chętni wezmą też udział w wielkim konkursie hawajskiego tańca limbo!
Wstęp na wydarzenie dla dzieci i młodzieży w godz. od 14:00 do 17:00 będzie bezpłatny.

Uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udział w konkursach skoków do wody, turnieju water polo, turniejach w badmintona, boule i siatkówki plażowej. Będzie też możliwość nurkowania z akwalungiem. To atrakcja dostępna dla każdego, zarówno dla juniora, jak i seniora (dzieci od 8. roku życia oczywiście wyłącznie za zgodą rodziców lub opiekunów prawnych). Będzie można w asyście instruktorów szkoły nurkowania Family Diving zanurzyć się pod taflą wody.
Będzie to drugie wydarzenie na basenach letnich w Toruniu.
Kolejna impreza odbędzie się w sierpniu na Skarpie.
 
Organizatorzy: Wydział Sportu i Rekreacji UM, MOSiR i Stowarzyszenie GoSport!