Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji i Stowarzyszenie Go Sport! zapraszają na trzeci amatorski turniej siatkówki plażowej TORUŃ BEACH VOLLEY CUP. Wydarzenie odbędzie się 28 sierpnia 2022 przy Przystani Toruń.

Wydarzenie, które zaplanowano w godzinach godz. 10:00 – 13:00 ma charakter otwarty. Organizatorzy zapraszają wszystkich amatorów, którzy chcą spróbować swoich sił w letniej odmianie siatkówki. W zależności od zainteresowania zakładana jest możliwość rozgrywki w konfiguracjach: turniej mężczyzn; turniej kobiet, turniej mikstów. W zawodach wezmą udział duety zawodników, którzy wyślą zgłoszenie (imiona i nazwiska zawodników, tel. kapitana zespołu) na adres e-mail: stowarzyszeniegosport@gmail.com

Obowiązuje limit 12 par. Decyduje kolejność zgłoszeń! Miejsce rozgrywek: Przystań Toruń – Plaża Plazy, ul. Popiełuszki 1 (Błonia Nadwiślańskie - koniec Bulwaru Filadejfijskiego).

Atrakcją wydarzenia będzie pokazowy mecz z udziałem zawodników Aniołów Toruń i trening akademii Wilfredo Leona. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, dla zwycięzców przewidziano nagrody w postaci kart upominkowych Toruń Plaza, koszulek i drobnych upominków. Jest to trzecie wydarzenie z cyklu TORUŃ BEACH VOLLEY CUP, poprzednie rozegrano w czerwcu i lipcu.