? Lato bez nudy na basenie na Bydgoskim. ?

Wakacje czas zacząć. Rusza „Lato w Toruniu bez nudy” na basenach letnich na Bydgoskim Przedmieściu. Rekreacyjna impreza pod nazwą „All Day Beach Party” odbędzie się w piątek 24.06.2022.
O oprawę muzyczną zadba DJ WEA serwując najpopularniejsze letnie hity. W programie znalazły się także: dyskoteka malucha i konkursy dla pływaków. Na zwycięzców poszczególnych dyscyplin będą czekały nagrody, podobnie jak na najlepszych tancerzy, którzy w rytm hawajskich rytmów zatańczą macarenę.


W programie imprezy na basenach na bydgoskim Przedmieściu są też turnieje piłki wodnej i wielki konkurs hawajskiego tańca limbo. W tej zabawie chodzi o to, by przejść, wychylając się do tyłu pod ekstremalnie nisko zawieszoną tyczką. Wstęp na wydarzenie dla dzieci i młodzieży w godz. od 14.00 do 18.00 będzie bezpłatny.

Zapraszają Wydział Sportu i Rekreacji UM, MOSiR i Stowarzyszenie GoSport! Uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udział w konkursach skoków do wody, turniejach w badmintona, boule i siatkówkę plażową. Będzie też możliwość nurkowania z akwalungiem. To atrakcja dostępna dla każdego, zarówno dla juniora jak i seniora (dzieci od 8 roku życia oczywiście wyłącznie za zgodą rodziców lub opiekunów prawnych). Będzie można w asyście instruktorów szkoły Family Diving zanurzyć się pod taflą wody.

Kolejne wydarzenia na basenach letnich w Toruniu, w ramach programu „Lato w Toruniu bez nudy”, zaplanowano 15 lipca na Kempingu TRAMP i 8 sierpnia na obiekcie na Skarpie.