Wyścigi rowerkowe na Motoarenie

Ruszają  zapisy dzieci, które chcą wziąć udział w wyścigach rowerowych na Motoarenie. MOSiR, Wydział Sportu i Rekreacji UM i Stowarzyszenie GOSPORT! zapraszają na wielkie ściganie na torze żużlowym. Wydarzenie odbędzie się 27 czerwca 2021 r.

Już teraz ruszyły zapisy dzieci do udziału w wyścigu. Organizatorzy czekają na zgłoszenia rodziców dziewczynek i chłopców urodzonych w latach 2011-2019. W zależności od wieku młodzi zawodnicy będą się ścigać na dystansach od 50 do 318 metrów. Co ważne, każdy młody kolarz musi mieć kask. Liczba miejsc startowych w zawodach jest ograniczona. Dzieci wystartują w 4 kategoriach wiekowych, na wszystkie, niezależnie od miejsca, które zajmą w swoim wyścigu, czekać będą medale i drobne upominki. Najlepsi zawodnicy staną na podium, gdzie odbiorą okolicznościowe pucharki.

Formularz zgłoszeniowy -   https://tiny.pl/9hmfk

Impreza potrwa od godz. 10:00 do 13:00. Na torze o długości  318 m ścigać się będą na rowerach dzieci z roczników 2011-2019. Młodzi rowerzyści startować będą spod taśmy żużlowej w asyście podprowadzających i kierownika startu. Nie zabraknie indywidualnych pojedynków oraz rodzinnych potyczek rowerowych. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny