Zachęcamy do udziału w koncercie !!!

Zapraszamy serdecznie na koncert z okazji pierwszego dnia wiosny! Toruńska Orkiestra Symfoniczna do współpracy zaprosiła Marcina Wyrostka, który wykona kompozycje własne oraz dzieła niezrównanego Astora Piazzolli. W tym roku obchodzimy jubileusz setnej rocznicy urodzin tego argentyńskiego kompozytora. Zapewniamy, że będzie niezwykle żywiołowo! 

Marcin Wyrostek jest założycielem i liderem projektów: Tango Corazon, Coloriage, Music and Dance Show. Producent i wydawca własnych albumów, producent tras koncertowych oraz koncertów galowych (m.in. Filharmonia Narodowa, NOSPR). Występował na dziesiątkach festiwali muzycznych, współpracował z wieloma wybitnymi dyrygentami i artystami, nagrał wiele płyt, a swoimi występami uświetnił wiele ważnych uroczystości. 

21.03.2021, godz. 17:00, Sala Koncertowa CKK Jordanki 
Piazzolla symfonicznie/Marcin Wyrostek

Wystąpią:

Marcin Wyrostek - akordeon (https://www.wyrostek.com.pl/)
Toruńska Orkiestra Symfoniczna
Adam Banaszak - dyrygent
Agata Zając - dyrygent - rezydent

W programie:

A. Piazzolla - Cztery Pory Roku
A. Piazzolla - Oblivion
A. Piazzolla - Libertango
A. Vivaldi - Cztery pory roku - Wiosna, Zima
M. Wyrostek - Cinema Tango
M. Wyrostek - Pożegnanie
M. Wyrostek - Palinka
M. Wyrostek - Moldav

Bilety:
60 zł - normalny 
50 zł - ulgowy 
Dostępne w kasie TOS w CKK Jordanki czynnej od czwartku do soboty w godzinach 13:00 - 19:00 oraz na stronie https://biletytos.pl/rezerwacja/numerowane.html?id=714
 
 
Koncert bez przerwy. 
 
Z okazji Pierwszego Dnia Wiosny przygotowaliśmy wiosenną ofertę specjalną - 25% zniżki na bilety zakupione w kasie oraz przez stronę internetową www.biletytos.pl Rabat obowiązuje do 16 marca 2021 r. - hasło rabatowe - Wiosna.
Wydarzenie zostanie zrealizowane zgodnie z aktualnymi zaleceniami i wytycznymi.