Inauguracja wakacji na Kempingu TRAMP

 „Lato bez nudy” wystartowało na basenach letnich na lewobrzeżu. Rekreacyjna impreza pod nazwą „All Day Beach Party” została zorganizowana przez Wydział Sportu i Rekreacji UM, MOSiR i Stowarzyszenie GOSPORT.

Inauguracja wakacji w Toruniu odbyła się na basenach letnich na Kempingu TRAMP. Uczestnicy wydarzenia brali udział w konkursach skoków do wody, turniejach w badmintona, boule i siatkówkę plażową. O oprawę muzyczną zadbała DJ WEA, serwując najpopularniejsze letnie hity. Były także pokazy aquafitness, dyskoteka malucha i konkursy dla pływaków. Na zwycięzców poszczególnych dyscyplin czekały nagrody, podobnie jak na najlepszych tancerzy, którzy w rytm hawajskich rytmów zatańczyli macarenę. Na basenach na lewobrzeżu odbyły się także animacje nurkowe, turnieje piłki wodnej i wielki konkurs hawajskiego tańca limbo. W tej zabawie chodziło o to by przejść wychylając się do tyłu pod ekstremalnie nisko zawieszoną tyczką.

Byłaq to pierwsza impreza z cyklu All Day Beach Party, podobne wydarzenia zaplanowano w 24 lipca na letnich basenach na Bydgoskim Przedmieściu i 14 sierpnia na Skarpie.