JUŻ 13 KWIETNIA NA TORUŃSKIEJ AWIX RACING ARENIE RYWALIZACJA W RAMACH 2 RUNDY PUCHARU POLSKI PIT BIKE SM.

Toruński obiekt to jeden z ciekawszych torów na których ścigają się zawodnicy pit bike. Awix Racing Arena znajdująca się po sąsiedzku z najnowocześniejszym na świecie torem żużlowym: Motoareną Toruń, stanie się areną rozgrywek pit bike na najwyższym poziomie.

PO PIERWSZEJ RUNDZIE W KOSZALINIE, MOŻEMY BYĆ PEWNI, ŻE SZYKUJE SIĘ ŚWIETNE WIDOWISKO!

RYWALIZACJA STAJE SIĘ CORAZ BARDZIEJ ZACIĘTA. NA PODIUM PIERWSZEJ RUNDY PUCHARU POLSKI W KOSZALINIE DO „STARYCH WYJADACZY” DOŁĄCZYŁY NOWE TWARZE. PIERWSZE MIEJSCA W SWOICH KLASACH ZAJĘLI: Maksymilian Pawełczak (Stock 90), Kacper Raniszewski (Stock125), Milan Pawelec (Stock 150 Junior), Joanna Miller (Pit Ladies), Mateusz Hulewicz (Stock 150) oraz Mateusz Wąsowski (Super Pit) i w TORUNIU BĘDĄ ROBIĆ CO W SWOJEJ MOCY, ABY UTRZYMAĆ NAJLEPSZE MIEJSCA W KLASYFIKACJI SEZONU.


W TYM ROKU PO RAZ PIERWSZY PUCHAR POLSKI ODBYWAĆ SIĘ BĘDZIE W PODZIALE NA NOWE GRUPY: ELITE, PRO I ROOKIE.

W zależności od czasu uzyskanego w kwalifikacjach, w tym sezonie zawodnicy w ramach swoich klas zostają podzieleni na trzy grupy: Elite, Pro oraz Rookie. Nie dotyczy to jedynie najmłodszej klasy STOCK 90, którac podobnie, jak w poprzednim sezonie będzie jechała swoje wyścigi oddzielnie,. Niezmiennie w klasie STOCK 90 będą mogli startować zawodnicy już od 8. roku życia.

WSZYSTKICH KIBICÓW SERDECZNIE ZAPRASZAMY JUŻ OD GODZ. 13:00 KIEDY DO STARTU W PIERWSZYM WYŚCIGU WYJADĄ ZAWODNICY KLASY STOCK 90.

Całe zawody będą również relacjonowane na żywo za pośrednictwem kanału YouTube przez SabmarTV.