Już 9 stycznia 2016 r. tafla toruńskiego TOR-TORu stanie się areną dla wspaniałych popisów łyżwiarskich najlepszych par tanecznych i sportowych oraz solistów i solistek z całego świata. Tego dnia o godzinie 17:00 odbędzie się Gala łyżwiarstwa figurowego, będąca zwieńczeniem zawodów Mentor Nestle Nesquik Toruń Cup 2016, które będą się toczyć od 6-10 stycznia. Wydarzenie odbędzie się w Toruniu nie po raz pierwszy. Edycje poprzednich lat ściągnęły na TOR-TOR tysiące torunian. A warto było przyjść, bo łyżwiarze stworzyli niepowtarzalne widowisko, któremu towarzyszyła piękna muzyka i kolorowe światła. Nie zabrakło sportowych i artystycznych wrażeń.

Podobnie będzie na najbliższej Gali, na której wystąpią medaliści zawodów Mentor Nestle Nesquik Toruń Cup 2016 w swoich popisowych układach, nierzadko przygotowanych specjalnie na tę okazję. Zapowiada się zatem wielkie show.

Dla komfortu widzów hala lodowiska podczas Gali będzie ogrzewana, zatem bez obaw w wydarzeniu mogą uczestniczyć całe rodziny z dziećmi.

Wstęp zarówno na zawody jak i Galę jest bezpłatny. 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!